​​​​​​​به وبسایت رسمی داریوش کاردان خوش آمدید. بخش های مختلف این وبسایت به تدریج با بارگذاری آیتم های صوتی و تصویری تکمیل خواهد شد. از ارسال پیشنهادها و انتقادهای شما در بهتر شدن رابط کاربری و محتوای سایت استقبال میکنیم. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق منوی "ارتباط با کاردان" هرگونه محتوای تصویری، صوتی و ویدیویی که از اینجانب با عنوان آثار داریوش کاردان در دست دارید را برایمان ارسال کنید

«تاک» داریوش کاردان با چهره ها نوروزی می شود

برنامه "تاک" با اجرای داریوش کاردان در ایام نوروز هرشب با حضور چهره ها به روی آنتن می رود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه تلویزیونی "تاک" با اجرای داریوش کاردان و کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم نوابی‌نژاد در ایام نوروز هر شب روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

تاکنون ۱۲ قسمت از این برنامه به صورت هفتگی هر چهارشنبه پخش شده است. این برنامه از ۲۹ اسفند ماه هر شب به شکل ویژه برنامه نوروزی پخش می شود.

این برنامه تلویزیونی با شعار "روایت ایده‌های قابل گسترش" تولید شده، در ویژه‌ برنامه نوروزی خود میزبان چهره‌های حوزه‌های مختلف هنر و ورزش خواهد بود.

محمود پاک‌نیت، اردشیر رستمی، سعید پیردوست، گلاره ناظمی، احسان روزبهانی و ... تعدادی از مهمانان ویژه‌برنامه نوروزی "تاک" هستند که در بخش اول برنامه به صورت تد روایت شکست‌ها و موفقیت‌ و فراز و نشیب زندگی خود را برای مخاطب بازگو خواهند کرد و در بخش دوم به سوالات داریوش کاردان پاسخ خواهند گفت.

به گزارش ایسنا، برنامه "تاک" از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین ماه هر شب بعد از گفت‌وگوی ویژه خبری روی آنتن شبکه دوم سیما می‌رود.

 

 

سبد خرید