​​​​​​​به وبسایت رسمی داریوش کاردان خوش آمدید. بخش های مختلف این وبسایت به تدریج با بارگذاری آیتم های صوتی و تصویری تکمیل خواهد شد. از ارسال پیشنهادها و انتقادهای شما در بهتر شدن رابط کاربری و محتوای سایت استقبال میکنیم. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق منوی "ارتباط با کاردان" هرگونه محتوای تصویری، صوتی و ویدیویی که از اینجانب با عنوان آثار داریوش کاردان در دست دارید را برایمان ارسال کنید

داریوش کاردان و اجرای یک برنامه انگیزشی در تلویزیون

 

اجرای برنامه کاردانها توسط داریوش کاردان

تهیه کننده و کارگردان برنامه "تاک" با تاکید بر اینکه برنامه اش همواره بر روحیه‌ای قوی اشاره دارد از ساخت سری جدید برای ایام نوروز خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه‌ای تحت عنوان «تاک» با رویکرد امیدبخشی و ارائه ایده‌های موفق به تازگی بر روی آنتن شبکه دو قرار گرفته است. اجرای این برنامه تلویزیونی بر عهده داریوش کاردان است.

این برنامه با موضوع پرداختن به سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، در 26قسمت 50 دقیقه‌ای تهیه و تولید شده که در آن تجربیات و سخنان افراد موفق کشورمان در عرصه‌های هنری، پزشکی، اجتماعی و ... توسط خودشان بیان می‌شود تا مردم با مشکلات و موانعی که این افراد با آن روبه‌رو بوده‌اند تا به جایگاه فعلی خود برسند، آشنا شوند.

مریم السادات نوابی نژاد، تهیه‌کننده برنامه «تاک» در توضیحاتی درباره این برنامه گفت: پیش از این برنامه، کارگردانی برنامه‌های «ماه عسل»، «هزار داستان»، «مکث» و «محاکات» را بر عهده داشتم اما همیشه به یک برنامه تلویزیونی با محتوای سخنرانی های امیدبخش و انگیزشی (تدکس) فکر می‌کردم، درواقع روایتی از قصه افرادی که از یک بزنگاه خاصی عبور کرده اند و در این مسیر با وجود سختی ها و ناملایمت ها به فتح قله موفقیت رسیده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از برنامه «ماه در می‌زند» شبکه دو سیما، ماه محرم و صفر با مضمون قصه‌های اجتماعی، ایده ساخت برنامه ای با روایت تدکس TEDx از آدم‌های موفق در ذهنم شکل گرفت. شنیدن راهکارها و اینکه برای حال خوبی که دارند چه اقداماتی انجام دادند نیز یکی از کلیدی‌ترین اهدافی بود که دنبال می‌کردم.

کارگردان برنامه «تاک» همچنین اظهار کرد: شاید برخی از جوانان امروز با بهانه هایی به دنبال رفع مسئولیت از خود و انداختن کاستی ها به شرایط موجود باشند اما در این برنامه داستان زندگی جوانانی را می شنوند که برای رسیدن به اهداف و آرزوهایشان با موانعی مواجه شده اند و داستان موفقیت و شکست هایشان با زبانی ساده و صمیمی برای بینندگان آموزنده است.

او ادامه داد: هدف «تاک» علاوه بر دعوت از افراد موفق در حوزه‌های مختلف، تاکید بر روحیه قوی و پشتکار آنهاست که با هدایت نویسندگان برنامه، لحظه‌های مهم تصمیم گیری و سرنوشت ساز را از زبان خودشان بشنویم. درواقع تاک به معنی بالارونده، رشد و تعالی است.

نوابی‌نژاد همچنین تاکید کرد: در هر قسمت از برنامه، دو مهمان داریم که در کنار داریوش کاردان، از مجریان باسابقه تلویزیون قصه زندگی خود را بازگو می کنند و در بسیاری موارد  برخی باورهای نادرست را اصلاح می کند. به عنوان مثال ما در یکی از قسمت های برنامه از یک راهنمای گردشگر دعوت کردیم تا نحوه درست سفر کردن را از زبان وی بشنویم. اینکه چگونه می توان با هزینه های کم ، مکان هایی را برای سفرهایمان انتخاب و مدیریت هزینه کنیم و ارائه راهکارهایی که می تواند اهمیت سفر را به بسیاری از ما یادآوری کند.

وی در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد: در واقع مثال زدن از آدم های موفق، مسیر راه را به ما نشان می دهد و با شنیدن داستان زندگی اینگونه افراد، هر کسی به زعم خود می تواند برداشت های متفاوتی داشته باشد و راه خود را پیدا کند.

نوابی نژاد در عین حال از تهیه و تولید ویژه برنامه «تاک» برای نوروز خبر داد و گفت: در ویژه برنامه نوروز1401 مهمانان برنامه، سخنرانی های امیدبخش خود را بیان می کنند و با توجه به حال و هوای ایام نوروز با آن ها معاشرت خواهد شد.

به گزارش ایسنا، برنامه «تاک» کاری از گروه خانواده شبکه دوسیماست که به تهیه کنندگی مریم السادات نوابی نژاد تهیه و با اجرای داریوش کاردان همراه است. تاک چهارشنبه ها ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به روی آنتن شبکه دو می رود.

 

 

 

سبد خرید