​​​​​​​به وبسایت رسمی داریوش کاردان خوش آمدید. بخش های مختلف این وبسایت به تدریج با بارگذاری آیتم های صوتی و تصویری تکمیل خواهد شد. از ارسال پیشنهادها و انتقادهای شما در بهتر شدن رابط کاربری و محتوای سایت استقبال میکنیم. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق منوی "ارتباط با کاردان" هرگونه محتوای تصویری، صوتی و ویدیویی که از اینجانب با عنوان آثار داریوش کاردان در دست دارید را برایمان ارسال کنید

امیدوارم ماموریت کرونا هرچه‌زودتر تمام شود

علی‌اصغر شاه‌زیدی، خواننده که این روزها در قرنطینه خانگی به سر می‌برد، ضمن آرزوی سلامتی برای کادر درمانی اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر ماموریت کرونا تمام شود.

به گزارش ایسنا، سلسله گفت‌وگوهای تلفنی داریوش کاردان در ایام قرنطینه و کرونایی که به نوعی یادآور گفت‌وگوهای این هنرمندان در برنامه «صندلی داغ» است، حالا به بهانه دیگری انجام می‌شود تا شاید بتواند حال‌وهوای این روزهای مردم را در شرایط دشوار کرونا و ماندن در خانه تا اندازه‌ای تغییر دهد.

هر قسمت این برنامه که با همت پویش مشاهنر تولید می‌شود،در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منتشر می‌شود. 
کاردان پس از مصاحبه با علی نصیریان، اسرافیل شیرچی (هنرمند خوشنویس)، ایرج راد (بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون)، شاهین فرهت (آهنگساز، استاد موسیقی دانشگاه تهران و دبیر جشنواره موسیقی فجر)، عبدالحسین مختاباد (خواننده)،  مریم نشیبی (گوینده برنامه شب بخیر کوچولو)، اردشیر کامکار (آهنگساز و نوازنده) به سراغ علی‌اصغر شاه‌زیدی، خواننده رفته است.


این خواننده پیشکسوت در بخشی از این گفت‌وگو، اظهار کرد: انسان باید به داشته‌هایش فکر کند و آنها را به کار بگیرد. کنسرت برگزار کردن و ثبت و ضبط کردن موسیقی بحث جداگانه‌ای است، چراکه موسیقی یک کاربری دیگر هم دارد که وقتی تنها هستیم به کار می‌آید. 

او همچنین اظهار کرد: در خانه ماندن برایم عادت شده و دیگر دوست ندارم بیرون بروم. کرونا با همه بدی‌ها و خوبی‌هایی که داشت باعث شد که آدم به خودش و کارهایش فکر کند. امیدوارم این موضوع به خوبی جمع شود و مردم به حال و روز خوشی برسند. 

شاه‌زیدی بیان کرد: کادر درمانی امروز همه مشکلات را به جان می‌خرند تا بتوانند به مردم کمک کنند و ان‌شاءالله این ماموریت کرونا هر چه زودتر تمام شود. 

 

سبد خرید