​​​​​​​به وبسایت رسمی داریوش کاردان خوش آمدید. بخش های مختلف این وبسایت به تدریج با بارگذاری آیتم های صوتی و تصویری تکمیل خواهد شد. از ارسال پیشنهادها و انتقادهای شما در بهتر شدن رابط کاربری و محتوای سایت استقبال میکنیم. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق منوی "ارتباط با کاردان" هرگونه محتوای تصویری، صوتی و ویدیویی که از اینجانب با عنوان آثار داریوش کاردان در دست دارید را برایمان ارسال کنید

بازگشت نقد سریال‌ها به تلویزیون با اجرای داریوش کاردان

«قاب نقد»، برنامه‌ای نقدگونه است که قرار است با هدف تحلیل و بررسی سریال‌های تلویزیونی شبکه‌های سیما که پخش آنها به اتمام رسیده است، با اجرای داریوش کاردان پخش شود.

به گزارش ایسنا، نقد مجموعه‌های نمایشی رویه‌ای بود که سال‌ها قبل در برنامه‌ای با عنوان «نقد اول» در تلویزیون انجام می‌شد. توقف این برنامه که در آن زمان هم با اجرای داریوش کاردان روی آنتن می‌رفت، انتقاد رسانه‌ها را در پی داشت که در نهایت به نتیجه‌ای نرسید.

خوشبختانه به نظر می‌رسد با بازگشت برخی از سیاست‌های رسانه‌ای صداوسیما به رویه قبل، بازگشت این برنامه در تلویزیون را هم شاهد خواهیم بود.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در برنامه امشب، ۱۴ شهریور «قاب نقد»، مجموعه تلویزیونی پرستاران با حضور عوامل سریال و منتقدان سینما و تلویزیون به نقد کشیده می شود.

در برنامه امشب علیرضا افخمی ـ نویسنده و کارگردان فصل اول ـ و شهرام شاه حسینی ـ کارگردان فصل دوم ـ به همراه داود هاشمی ـ تهیه‌کننده ـ حضور دارند.

همچنین محمد تقی فهیم، منتقد سینما و دکتر شهرام خرازی‌ها کارشناس حوزه پزشکی و منتقد سینما نیز حضور خواهند داشت. در این برنامه ۸۵ دقیقه‌ای که با اجرای داریوش کاردان همراه است، جنبه‌های مختلف فیلمنامه، قصه و کارگردانی سریال پرستاران نقد و بررسی می شود.

قرار است هر سریالی که در شبکه های مختلف سیما به پایان می رسد، نقاط ضعف و قوت آن با حضور عوامل و منتقدین سینما در این برنامه تحلیل شود.

برنامه «قاب نقد» به تهیه‌کنندگی مجید نادری و یونس قاسمی سه‌شنبه‌ها حوالی ساعت ۲۳:۱۰ از شبکه یک روی آنتن می رود.

 

 

سبد خرید