​​​​​​​به وبسایت رسمی داریوش کاردان خوش آمدید. بخش های مختلف این وبسایت به تدریج با بارگذاری آیتم های صوتی و تصویری تکمیل خواهد شد. از ارسال پیشنهادها و انتقادهای شما در بهتر شدن رابط کاربری و محتوای سایت استقبال میکنیم. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق منوی "ارتباط با کاردان" هرگونه محتوای تصویری، صوتی و ویدیویی که از اینجانب با عنوان آثار داریوش کاردان در دست دارید را برایمان ارسال کنید

تازه های سایت / پنجشنبه 1403/03/03

 

dariushkaardaan.com

 


در صفحه اختصاصی استاد خرناس ، خانم فردنوا پس از میانجیگری میان استاد خرناس و آقای کاردان سوالات ادبی شنوندگان که از نان شب واجب تر است را مطرح می کند . سوال آقای گلیم باف در مورد جمع چند لغت از جمله بشر ، بله ، قالی ، باقالی ، شقایق و سوال دیگر در مورد معنی کلمه گاو بازی است . موضوع شعر این هفته استاد در مورد امید است .

  تا چند به قلب نیش گیرم

  تا کی ز وزیر کیش گیرم

  تا کی به امید لقمه نانی

  چون گاو به پشت خیش گیرم

  بنشینم و صبر پیش گیرم

  دنباله کار خویش گیرم

( این قسمت از استاد خرناس مربوط به یکی از برنامه های عصرانه سال 1371 می باشد ) ( برای شنیدن استاد خرناس اینجا کلیک کنید )

- از برنامه نوروزی 1372 ، تیتراژ شروع  برنامه نوروز 72 ( برای دیدن تیتراژ نوروز 72 اینجا کلیک کنید )

- از برنامه های عصرانه مربوط به سال 1371 ، از پنجشنبه تا پنجشنبه چه خبر ( برای شنیدن از پنجشنبه تا پنجشنبه چه خبر اینجا کلیک کنید )

- از برنامه های عصرانه مربوط به سال 1371 ، نمایشنامه با عنوان فراموشکاری های مصلحتی ( برای شنیدن نمایشنامه فراموشکاری های مصلحتی اینجا کلیک کنید )

- از برنامه های عصرانه مربوط به سال 1371 ، فوق لیسانس گشایشگر و ارائه راه حل برای شخصی که ضعف عمومی دارد حال و حوصله کار کردن ندارد . ( برای شنیدن فوق لیسانس گشایشگر اینجا کلیک کنید )

- از برنامه های عصرانه مربوط به سال 1370 ، آیتم ورزشی ( برای شنیدن آیتم ورزشی اینجا کلیک کنید )

- از برنامه های عصرانه مربوط به سال 1371 ، نمایشنامه دکتر و فراموشکار( برای شنیدن نمایشنامه اینجا کلیک کنید )

- در صفحه اختصاصی استاد خرناس ، از برنامه شبکه 3 و نیم مربوط به سال 1384 ، در محضر استاد خرناس ، استاد در مورد دیر رسیدن مرسولات پستی و شلوغی اتوبوس ها راه حل ارائه می دهند . ( برای دیدن در محضر استاد خرناس از شبکه 3 و نیم اینجا کلیک کنید )

- از برنامه های عصرانه مربوط به سال 1372 ، از پنجشنبه تا پنجشنبه چه خبر ( برای شنیدن از پنجشنبه تا پنجشنبه چه خبر اینجا کلیک کنید )

- از برنامه های عصرانه مربوط به سال 1371 ، آیتم ادبی و خوانش شعر روزی خواهم آمد و پیامی خواهم آورد از سهراب سپهری ( برای شنیدن آیتم ادبی اینجا کلیک کنید )

- از برنامه نوروزی 1372 ، نرگس کاردان در نوروز 72 گفت بعدا میگم ، هنوز منتظریم ...... ( برای دیدن آیتم بعدا میگم نرگس کاردان اینجا کلیک کنید )

 

 

 

  

  

 

سبد خرید