​​​​​​​به وبسایت رسمی داریوش کاردان خوش آمدید. بخش های مختلف این وبسایت به تدریج با بارگذاری آیتم های صوتی و تصویری تکمیل خواهد شد. از ارسال پیشنهادها و انتقادهای شما در بهتر شدن رابط کاربری و محتوای سایت استقبال میکنیم. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق منوی "ارتباط با کاردان" هرگونه محتوای تصویری، صوتی و ویدیویی که از اینجانب با عنوان آثار داریوش کاردان در دست دارید را برایمان ارسال کنید

تازه های سایت / پنجشنبه 1403/03/10

 

 


- در صفحه اختصاصی استاد خرناس ، خانم صادقیان پس از ادای سلام و احترام به استاد از ایشان می خواهند معنای چند لغت را بفرمایند از جمله الانتظار ، الاشک ، الآنتیک ، الآبگوشت ، الاداره، الچرت و الپرت و چند لغت دیگر . استاد خرناس پس  از بالازدن آستین شروع به خواندن آواز می کنند ...

  دیشب به یاد موی تو رفتم ز یاد خویش        هرگز تو دیده ای که رسد کس به داد خویش .... امان .... آخ....

  دوشینه در مخ من چهره تو بود     می جست در هپروتی مراد خویش

  الانه مدتی است که من اندکی خلم ... نه اینکه فکر کنی فقط من خلمو ... خیلیا خلن خبر ندارن ...خوبه که من اندکی خلم

  الانه مدتی است که من اندکی خلم     از یاد برده ام همه شعر و سواد خویش

  نوک مداد من بشکسته است مدتی    خواهم تراشی از خدا که تراشم مداد خویش ... به به 

 این قسمت از استاد خرناس مربوط به برنامه عصرانه  1373/03/05می باشد . ( برای شنیدن استاد خرناس اینجا کلیک کنید )

- از برنامه عصرانه مربوط به سال 1370 ، از پنجشنبه تا پنجشنبه چه خبر ( برای شنیدن از پنجشنبه تا پنجشنبه چه خبر اینجا کلیک کنید )

- از برنامه شبکه 3 و نیم مربوط به سال 1384 ، با گزارشگران و مصاحبه با دکتر مسئول ( برای دیدن مصاحبه با دکتر مسئول  اینجا کلیک کنید )

- از برنامه عصرانه مربوط به سال 1372 ، فوق لیسانس گشایشگر و درخواست از مسئولین برای تولید بیشتر سماق و اظهار نا امیدی از بهبود مشکل چشمانشان .( برای شنیدن فوق لیسانس گشایشگر اینجا کلیک کنید )

-  از برنامه عصرانه مربوط به سال 1371 ، نمایشنامه فراموشکاری های مثبت و منفی ( برای شنیدن نمایشنامه فراموشکاری های مثبت و منفی اینجا کلیک کنید )

- از برنامه عصرانه مربوط به سال 1370 ، نمایشنامه احمد آقا ( برای شنیدن نمایشنامه احمد آقا اینجا کلیک کنید )

- از برنامه شبکه 3 و نیم مربوط به سال 1384 ، ترانه طنز با من بمون بر اساس ترانه با من بمون از محمد اصفهانی ( برای دیدن و شنیدن ترانه طنز با من بمون اینجا کلیک کنید )

- از برنامه عصرانه مربوط به سال 1370 ، از پنجشنبه تا پنجشنبه چه خبر ( برای شنیدن از پنجشنبه تا پنجشنبه چه خبر اینجا کلیک کنید )

- در صفحه اختصاصی استاد خرناس ، از برنامه شبکه 3 و نیم مربوط به سال 1384 ، در محضر استاد خرناس ، در این قسمت استاد خرناس به سوال پینوکیو با این موضوع که چرا فقط دماغ او هنگام دروغ گفتن دراز می شود ؟ ، سوال روباه مکار با این موضوع که چرا فقط اسم روباه مکار به عنوان کلاهبردار عنوان می شود ؟ و سوال پدر ژپتو پاسخ می دهد .

( برای دیدن در محضر استاد خرناس اینجا کلیک کنید )

- از برنامه عصرانه مربوط به سال 1372 ، دکلمه ، تمام هستی آدمی دمی است . دمی که می میرد و دمی که زنده می شود .

( برای شنیدن  دکلمه تمام هستی آدمی دمی است اینجا کلیک کنید )

 

 

سبد خرید